Additional information
| Metal | White Gold |
|---|---|
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Hoops |
| Width | 0.12 in |
| Backing | Snap Lock |
| Diameter | 1.38 in |
| Length | 1.38 in |
| Approximate Weight | 2.3 gram(s) |

| Metal | White Gold |
|---|---|
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Hoops |
| Width | 0.12 in |
| Backing | Snap Lock |
| Diameter | 1.38 in |
| Length | 1.38 in |
| Approximate Weight | 2.3 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.