Additional information
| Size | 16, 18, 20, 22, 24, 30 |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cable |
| Width | 0.09 in |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 4.3 gram(s) |

£460.99 – £661.99Price range: £460.99 through £661.99
Compare| Size | 16, 18, 20, 22, 24, 30 |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cable |
| Width | 0.09 in |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 4.3 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Reviews
There are no reviews yet.