Additional information
| Size | 7, 8 |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Charm |
| Width | 0.39 in |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Box Catch with Snap Safety |
| Approximate Weight | 18.1 gram(s) |

£2,039.99 – £2,321.99Price range: £2,039.99 through £2,321.99
Compare| Size | 7, 8 |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Charm |
| Width | 0.39 in |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Box Catch with Snap Safety |
| Approximate Weight | 18.1 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.