Additional information
| Size | 16, 18, 20 |
|---|---|
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cable |
| Width | 0.07 in |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 3.6 gram(s) |

£278.99 – £337.99Price range: £278.99 through £337.99
Compare| Size | 16, 18, 20 |
|---|---|
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cable |
| Width | 0.07 in |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 3.6 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.