Additional information
| Size | |16 |18 | |
|---|---|
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Herringbone, |
| Width | 0.20 in |
| Chain Type | Herringbone |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Adjustable Size | Herringbone |
| Approximate Weight | 7.7 gram(s) |

£901.99 – £995.99Price range: £901.99 through £995.99
Compare| Size | |16 |18 | |
|---|---|
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Herringbone, |
| Width | 0.20 in |
| Chain Type | Herringbone |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Adjustable Size | Herringbone |
| Approximate Weight | 7.7 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.