Additional information
| Metal | Yellow Gold |
|---|---|
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Setting Type | Prong |
| Width | 0.38 in |
| Mincttw | 0.02 (Diamond) |
| Shape | Round (Diamond) |
| Average Color | I (Diamond) |
| Average Clarity | I2 (Diamond) |
| Backing | Push Back |
| Length | 0.38 in |
| Approximate Weight | 1.2 gram(s) |




Reviews
There are no reviews yet.