Additional information
| Metal | Yellow Gold |
|---|---|
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 0.19 in |
| Shape | Marquise (Cubic Zirconia) |
| Stone Creation Method | Simulated (Cubic Zirconia) |
| Stone Treatment Method | Not Treated (Cubic Zirconia) |
| Backing | Push Back |
| Length | 0.59 in |



Reviews
There are no reviews yet.