Additional information
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Size | 16, 18, 20, 24 |
| Metal | Sterling Silver |
| Metal Stamp | 925 |
| Style Name | Popcorn |
| Width | 0.07 in |
| Chain Type | Popcorn |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.8 gram(s) |

£22.99 – £29.99Price range: £22.99 through £29.99
Compare| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Size | 16, 18, 20, 24 |
| Metal | Sterling Silver |
| Metal Stamp | 925 |
| Style Name | Popcorn |
| Width | 0.07 in |
| Chain Type | Popcorn |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.8 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.