Additional information
| Metal | Yellow Gold |
|---|---|
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Setting Type | Bezel |
| Width | 0.28 in |
| Mincttw | 0.01 (Diamond) |
| Number Of Diamonds | 2 (Diamond) |
| Shape | Round (Diamond) |
| Average Color | J (Diamond) |
| Average Clarity | I2 (Diamond) |
| Backing | Push Back |
| Length | 0.28 in |
| Approximate Weight | 1.4 gram(s) |



Reviews
There are no reviews yet.