Additional information
| Size | 6 |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Charm |
| Width | 0.25 in |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Spring Ring |
| Heart Height | 0.13 in |
| Heart Width | 0.13 in |
| Approximate Weight | 2.1 gram(s) |

| Size | 6 |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Charm |
| Width | 0.25 in |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Spring Ring |
| Heart Height | 0.13 in |
| Heart Width | 0.13 in |
| Approximate Weight | 2.1 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Reviews
There are no reviews yet.