Additional information
| Size | 18, 20, 24 |
|---|---|
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cable |
| Width | 0.09 in |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.7 gram(s) |

£361.99 – £397.99Price range: £361.99 through £397.99
Compare| Size | 18, 20, 24 |
|---|---|
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cable |
| Width | 0.09 in |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.7 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.