Description
This Singapore chain comes in 14k white gold and has a width of 1.80 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 1.80 mm |
| Clasp : | Spring Ring |
| Chain Type : | Singapore |
£563.99 – £623.99Price range: £563.99 through £623.99
CompareThis Singapore chain comes in 14k white gold and has a width of 1.80 millimeters.
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 1.80 mm |
| Clasp : | Spring Ring |
| Chain Type : | Singapore |
| Size | Weight |
|---|---|
| 18” | 2.5 grams |
| 20” | 2.8 grams |
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Size | 18, 20 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Width | 0.07 in |
| Chain Type | Singapore |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 2.2 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.