Additional information
| Size | 16, 18, 20, 24 |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Snake |
| Width | 0.03 in |
| Chain Type | Snake |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 3.1 gram(s) |

£339.99 – £377.99Price range: £339.99 through £377.99
Compare| Size | 16, 18, 20, 24 |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Snake |
| Width | 0.03 in |
| Chain Type | Snake |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 3.1 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.