Additional information
| Size | 16.25, 18, 30 |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 0.12 in |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 1.8 gram(s) |

£258.99 – £425.99Price range: £258.99 through £425.99
Compare| Size | 16.25, 18, 30 |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 0.12 in |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 1.8 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.