Additional information
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Size | 13, 16, 18, 20, 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Figaro |
| Width | 0.07 in |
| Chain Type | Figaro |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 2.2 gram(s) |

£262.99 – £385.99Price range: £262.99 through £385.99
Compare| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Size | 13, 16, 18, 20, 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Figaro |
| Width | 0.07 in |
| Chain Type | Figaro |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 2.2 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.