Additional information
| Size | |18 |20 |22 |24 | |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Box, |
| Width | 0.14 in |
| Chain Type | Box |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Adjustable Size | Box |
| Approximate Weight | 30 gram(s) |

£3,350.99 – £4,467.99Price range: £3,350.99 through £4,467.99
Compare| Size | |18 |20 |22 |24 | |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Box, |
| Width | 0.14 in |
| Chain Type | Box |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Adjustable Size | Box |
| Approximate Weight | 30 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.