Description
This square franco chain comes in 14K yellow gold and has a width of 5.30 mm.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 5.30 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
£5,079.99 – £5,615.99Price range: £5,079.99 through £5,615.99
CompareThis square franco chain comes in 14K yellow gold and has a width of 5.30 mm.
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 5.30 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Size | Weight |
|---|---|
| 22 | 23.5 grams |
| 24 | 26 grams |
| Weight | 23.5 kg |
|---|---|
| Size | 22, 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Franco,Square Franco, |
| Width | 5.30 mm |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 23.5 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.