Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Size | 18, 20, 22, 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Curb |
| Width | 0.24 in |
| Chain Type | Curb |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 10 gram(s) |

£1,173.99 – £1,510.99Price range: £1,173.99 through £1,510.99
Compare| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Size | 18, 20, 22, 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Curb |
| Width | 0.24 in |
| Chain Type | Curb |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 10 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.