Additional information
| Weight | 2.7 kg |
|---|---|
| Size | 16, 18, 20, 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 0.08 in |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.7 gram(s) |

£315.99 – £460.99Price range: £315.99 through £460.99
Compare| Weight | 2.7 kg |
|---|---|
| Size | 16, 18, 20, 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 0.08 in |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.7 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.