Additional information
| Size | 18 |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Hearts |
| Chain Length | 18" |
| Chain Metal | 14K Yellow Gold |
| Chain Type | Box |
| Clasp | Spring Ring |
| Item Height | 1.25 in |
| Item Width | 1.00 in |
| Approximate Weight | 2.5 gram(s) |



Reviews
There are no reviews yet.