Description
This mariner link bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 4.5 millimeters. Secured with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 4.50 mm |
| Chain Type : | Mariner |
£435.99 – £474.99Price range: £435.99 through £474.99
CompareThis mariner link bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 4.5 millimeters. Secured with a lobster clasp.
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 4.50 mm |
| Chain Type : | Mariner |
| Size | Weight |
|---|---|
| 7” | 2.9 grams |
| 8” | 3.2 grams |
| Weight | 2.9 kg |
|---|---|
| Size | 7, 8 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Mariner |
| Width | 0.18 in |
| Chain Type | Mariner |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.9 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.