Description
This franco chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.60 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 18K Yellow Gold |
| Width : | 1.60 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Franco |
£2,234.99 – £2,933.99Price range: £2,234.99 through £2,933.99
CompareThis franco chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.60 millimeters.
| Metal : | 18K Yellow Gold |
| Width : | 1.60 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Franco |
| Size | Weight |
|---|---|
| 18 | 8 grams |
| 20 | 8.7 grams |
| 24 | 10.5 grams |
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Size | 18, 20, 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 18K |
| Style Name | Franco, |
| Width | 0.06 in |
| Chain Type | Franco |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Adjustable Size | Franco |
| Approximate Weight | 8 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.