Description
14k white gold, this bangle is accentuated with diamond carved accents and features a hidden clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 6.00 mm |
| Clasp : | Hidden Clasp |
14k white gold, this bangle is accentuated with diamond carved accents and features a hidden clasp.
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 6.00 mm |
| Clasp : | Hidden Clasp |
| Size | Weight |
|---|---|
| 7” | 6.7 grams |
| Weight | 6.7 kg |
|---|---|
| Size | 7 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 0.24 in |
| Clasp | Hidden Clasp |
| Approximate Weight | 6.7 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.