Description
This Lite Figaro bracelet comes in 14k yellow gold and has a width of 4.6 millimeters. Secured with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 4.70 mm |
This Lite Figaro bracelet comes in 14k yellow gold and has a width of 4.6 millimeters. Secured with a lobster clasp.
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 4.70 mm |
| Size | Weight |
|---|---|
| 7” | 2.2 grams |
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Size | 7 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Figaro |
| Approximate Weight | 2.2 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.