Description
This square franco chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.40 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 4.40 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Franco |
£3,735.99 – £4,179.99Price range: £3,735.99 through £4,179.99
CompareThis square franco chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.40 millimeters.
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 4.40 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Franco |
| Size | Weight |
|---|---|
| 24 | 18 grams |
| 26” | 19.3 grams |
| Weight | 20.8 kg |
|---|---|
| Size | 26 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Franco&44;Square Franco |
| Width | 0.15 in |
| Chain Type | Franco |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 20.8 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.