Description
14k White Gold 2.20 mm Light Gourmette Chain with Lobster Clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 2.20 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Cable |
£625.99 – £821.99Price range: £625.99 through £821.99
Compare14k White Gold 2.20 mm Light Gourmette Chain with Lobster Clasp.
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 2.20 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Cable |
| Size | Weight |
|---|---|
| 16 | 2.6 grams |
| 18 | 2.9 grams |
| 20 | 3.2 grams |
| 22 | 3.5 grams |
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Size | 16, 18, 20, 22 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy,Gourmette, |
| Width | 2.20 mm |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.6 gram(s) |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.